Захист зовнішнього блоку від вандалів і падаючих бурульок


На даний момент питання захисту зовнішнього блоку від різних несприятливих факторів досить актуальне. Для власника, який цінує своє вкладення, забезпечити захистом зовнішній блок від несприятливих факторів є досить важливим питанням. У даній статті ми розглянемо питання, як захистити кондиціонер від вандалів, падаючого снігу та опадів.

Захист від вандалів

Найчастіше зовнішні блоки розташовані досить низько і завжди є ймовірність, що його можуть зняти буквально за десять хвилин або просто нанести ушкодження. Для захисту кондиціонера від вандалів найбільш практичним рішенням стане антивандальна решітка. Необхідно передбачити кілька пунктів при монтажі та виконанні:
• вона повинна надійно кріпитися до стіни або даху будівлі, на незнімні з'єднання, які неможливо демонтувати;
• повинна бути дверцята з замком для можливості обслуговування кондиціонера;
• досить товсті прути для неможливості їх перекушування гідравлічними ножицями.
Такий ідеальний портрет захисту кондиціонера від вандалів.


антивандальна решітка на кондиціонер

Захист від опадів і бурульок

Необхідним атрибутом для захисту кондиціонера від опадів стане козирок. Багато хто заперечать - адже у зовнішнього блоку є антикорозійна зашита, навіщо ще захист для кондиціонера у вигляді козирка? Козирок для кондиціонера
Насправді в висотних будинках завжди є ймовірність падіння мас льоду з даху або інших кондиціонерних блоків. Також не варто забувати про культуру наших людей і що в вікно нашої країни можуть викинути все що завгодно - від сміттєвого пакету до шафи, звичайно від шафи козирок не захистить, але від невеликих предметів він забезпечить цілком надійний захист. +
Ще однією проблемою, яка часто зустрічається в наших будинках - це шум від капає зверху кондиціонера - коли краплі потрапляють на відлив або на зовнішній блок, вирішенням такої проблеми, якщо з сусідами зверху домовитися не вийшло, стане наклеювання на поверхню, куди падає вода, гумової прошарку - вона прекрасно гасить шум від падаючої води.
Сподіваємося, ця стаття була корисною для Вас і, набуваючи кондиціонер, Ви відразу потурбуєтесь про його захист.