Використання теплового насоса дозволяє суттєво економити на опаленні, а в деяких випадках взагалі відмовитися від класичних джерел тепла, котлів на газі, електриці, дровах, пеллетах і дровах. Теплова енергія зовнішнього повітря, землі та води передається в систему опалення за мінімальних витрат електроенергії. Це в 4 рази вигідніше за газовий котел для опалення і в 6 разів вигідніше за електричний бойлер для гарячого водопостачання! 

Навіщо потрібний тепловий насос у вашій системі опалення?
Ефективність роботи теплового насоса визначається коефіцієнтом перетворення - СОР для обладнання з яким ми працюємо, як правило перевищує 4. Що це означає? На кожен витрачений 1 кВт електроенергії тепловий насос виготовляє 4 кВт тепла для вашого будинку. Фактично ви знижуєте залежність від основного виду палива, чи це газ, електрика, дрова, пелети або вугілля.

Який тип теплового насосу вибрати?
Якщо йдеться про тепловий насос «повітря-повітря», який по суті є спліт-системою або просто кондиціонером, то жодної складної взаємодії та з'єднанням з іншими системами опалення в будівлі не потрібно. Максимум що може бути передбачено, це встановлення та налаштування системи автоматики, що передбачає різні режими роботи протягом доби. З недоліків такого обладнання можна відзначити таке - повітряне опалення локально для приміщення, в якому знаходиться внутрішній блок, додатковий шум у приміщенні, неможливість повноцінної інтеграції в систему опалення всього будинку. Коли потрібна тісна інтеграція із системою опалення та гарячого водопостачання, потрібно встановити тепловий насос типу повітря-вода, вода-вода, ґрунт-вода або модульний тепловий насос, здатний використовувати кілька джерел тепла. Таким чином теплова енергія передаватиметься безпосередньо в систему опалення та ГВС. Таке рішення складніше у монтажі, але дозволяє працювати тепловому насосу з котлом як єдине ціле.

Монтаж теплових насосів
Залежно від функціональних можливостей теплового насоса він може підключатися до системи теплої підлоги, системи радіаторного опалення та водяних конвекторів, бойлера або накопичувального бака для гарячого водопостачання:

  1. Вибір місця встановлення блоків. Залежно від габаритів та ваги зовнішнього блоку вибирається місце – біля будинку, на даху чи стіні. При цьому доступ повітря до місця монтажу не повинен обмежуватись. Установка внутрішнього блоку відбувається у спеціально відведеному для цього приміщенні - котельні.
  2. Підготовка місця для встановлення зовнішнього блоку теплового насосу повітря-вода та монтаж. Якщо мова йде про дах або стіну, то потрібний монтаж кронштейнів або каркасу під розміри блоку, а також для магістралі теплоносія та електричної проводки. Якщо установка блоку буде проводитися поряд з будівлею, потрібно зробити невеликий фундамент і монтажний каркас для установки блоку -  після цього блок може бути встановлений.
  3. Встановлення внутрішнього блоку теплового насоса. Оскільки в залежності від моделі та виробника можуть сильно відрізнятися вимоги до вільного простору, універсальної інструкції тут не існує. Загальні для всіх теплових насосів, що інтегруються в систему опалення та ГВС є установка та фіксація блоку, підключення фреонових магістралей, підключення до системи опалення та ГВС (водяний контур), електричне підключення та лінії управління (датчики, зовнішній блок, виносний пульт управління).
  4. З'єднання зовнішнього та внутрішнього блоків (підключення фреонової магістралі), заповнення системи теплоносієм.
  5. Пуско-налагоджувальні роботи.

 

Вартість монтажу:
Ціна монтажу залежить від умов на об'єкті, складності гідравлічної обв'язки та електромонтажної схеми. Як варіант, може виконуватися врізання у існуючу систему або монтаж нової котельні. У переліку робіт входить -  монтаж зовнішнього та внутрішнього блоків, підключення насосних груп, монтаж бойлера, бака накопичувача, їх обв'язування, монтаж фанкойлів, електропідключення, вибір температурних режимів, пусконалагодження.

Приблизно, залежно від потужності системи, ціна монтажу може становити 700-1500 євро.

Чому варто замовити монтаж теплового насоса у  М-КЛІМАТ?
Компанія М-Клімат пропонує продукцію провідних лідерів у сфері розробки та виробництва енергоефективного опалювального обладнання. А це означає, що ви отримуєте офіційну сервісну підтримку обладнання. Наші фахівці мають великий досвід у проектуванні, монтажі, налаштуванні та обслуговуванні таких систем. Ще одним плюсом роботи з нами є те, що ми поставляємо все обладнання для системи опалення (від теплового насоса до труб та фітингів) та займаємося проектом від А до Я, відповідаючи за весь комплекс робіт. Це дозволяє нам пропонувати клієнту привабливу ціну і забезпечувати виконання робіт у фіксовані терміни. 

Якщо ж ви хочете дізнатися, скільки коштує встановити тепловий насос для вашого об'єкта, вам варто звернутися до наших фахівців для складання кошторису на комплектацію та монтаж системи.

Зробити це можна за телефоном (050) 800-63-83;  (099) 24-33-601

Або надсилайте проект будинку (поверхові плани) на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефонуйте зараз для уточнення подробиць.