Mitsushito - стрімко-розвиваюча торгова марка, представлена на ринку України з 2006 року і за цей час встигла себе зарекомендувати як затребувана високотехнологічна надійна і доступна техніка.

Сформувався високий попит на ринку - це результат правильного позиціонування торговельної марки. Відмінними характеристиками торгової марки Mitsushito є дизайн, який відіграє вирішальну роль при схожих характеристиках товару, і передові технології, які забезпечують максимальну енерггоеффектівность і мінімальні експлуатаційні витрати протягом життєвого циклу устаткування. Продукція виготовляється на виробничих потужностях передових виробників, що забезпечує максимальну надійність і гарантує виготовлення продукції за останніми технологіями.

Виробник прагне до того, щоб кондиціонери Mitsushito мали мінімальний відсоток відмов - не більш 0,5%. Тому спочатку кожна деталь перевіряється на шлюб, а потім тестується працездатність всієї системи. Тепер ваш відпочинок, роботу або виробництво не порушить поломка обладнання. Ви економите час і уникаєте збитків через кондиціонерів з "вадами".

Вже зараз кондиціонери Mitsushito мають велику кількість моделей різних конфігурацій. Виробники вивчають вимоги клієнтів, використовують результати власних досліджень і уважно стежать за новими розробками. Тому кондиціонери Mitsushito регулярно поповнюється новинками, які передбачають очікування, додають комфорт і відповідають жорстким вимогам якості.

Кожен кондиціонер Mitsushito пройшов випробування і повністю відповідає світовим та українським стандартам якості. Це додаткова гарантія злагодженої та безперебійної роботи обладнання.

Класичні білі кондиціонер Mitsushito плоскою або округлої форми є найпопулярнішим серед покупців. Саме такий елегантний дизайн переважає в асортименті обладнання. Тому кондиціонер Mitsushito гармонійно вписується в будь-який інтер'єр, освіжає його, завдяки оригінальним дизайнерським моделям може додати родзинку в будь-яке приміщення.